اسنپ خدمات

اسنپ خدمات

اسنپ لوله چه خدماتی را ارائه می دهد؟

امتیاز اتحادیه به خدمات اسنپ لوله

4,9 / 5

برخی از خدمات ما در تهران

  • خدمات لوله بازکنی در تهران

ارائه کلیه خدمات لوله بازکنی مانند:بازکردن لوله های سخت سیمانی،رفع گرفتگی لوله فاضلاب و..،رفع گرفتگی لوله های پلیکا و چدن،با دستگاه های ژنراتور و فنر برقی،بازکردن لوله با نوین ترین روش های لوله بازکنی در تهران.

  • خدمات تخلیه چاه در تهران

ارائه کلیه خدمات تخلیه چاه در تهران مانند:لایروبی چاه،تخلیه چاه،تخلیه چاه به صورت دستی و ماشینی،طوقه چینی چاه،باز و بسته کردن درب چاه،پیداکردن درب چاه،کف تراشی چاه،تخلیه چاه با تانکر های 12000الی 6000 هزارتایی،پمپ های قوی لجن کش،تضمینی بودن خدمات با ارائه فاکتور رسمی.

  • حفر چاه در تهران

ارائه کلیه خدمات حفر چاه در تهران :حفر چاه با متراژ دلخواه شما،ارائه بهترین مقنی ها برای حفر چاه،کارشناسی دقیق محل حفر چاه،کول گذاری در حفر چاه،بیمه شدن تمامی کارکنان هنگام کار،بیمه کردن ساختمان،تضمین 24 ماه چاه،بهترین مقنی ها در تهران.

  • لوله کشی ساختمان

ارائه خدمات لوله کشی در تهران:لوله کشی سرد و گرم ساختمان،لوله کشی فاضلاب در تهران،با بهترین طراحی و لوله کشی،لوله کشی استاندارد با تاییدیه کارشناسان حال حاضر در محل،با نرخ اتحادیه با تضمین 24 ماهه خدمات لوله کشی،بازدید و مشاوره رایگان درمحل.

  • بازسازی ساختمان

ارائه خدمات بازسازی ساختمان در تهران:هرگونه خدمات بازسازی پذیرفته می شود فرقی ندارد که طراحی و بازسازی ساختمان شما چقدر سخت باشد ما با تیم حرفه ای و بهترین مهندسان در کمترین زمان و کیفیت بالا کار را تحویل می دهیم.

  • دکوراسیون داخی

ارائه کلیه خدمات دکوراسیون داخلی:تعمیر و بازسازی دکوراسیون داخلی با بهترین طراحان و تکنسین ها در تهران با یک کلیک مشتری دائم ما شوید.

  • نمای ساختمان

تعمیر و بازسازی نمای ساختمان با طرح دخواه شما تمامی کارکنان بیمه شده و تضمین کیفیت کار با ارائه فاکتور رسمی.

  • رفع نم ساختمان

ساختمان دچار نم شده است و خسارات زیادی را وارد کرده است و باید هرچه سریع تر جلوگیری شود از این مشکل:رفع نم ساختمان باید اسکن قوی و یک بار برای همیشه از دست این مشکل راحت شوید.اسکن با دستگاه های اسکنر قوی و لیزری.

  • تشخیص ترکیدگی لوله

ارائه خدمات تشخیص ترکیدگی لوله:همانطور که در مطالب بالا ذکر شد نم ساختمان می تواند خسارات زیادی را به ساختمان وارد کند و باید هرچه سریع تر این مشکل حل شود.دستگاه های قوی اسکنر فوری و تشخیص دقیق محل ترکیدگی لوله و رفع ترکیدگی لوله در کمترین زمان ممکن.

توجه:خدمات دیگر که در این مقاله گفته نشده است:تمامی خدمات ساختمانی در تهران پذیرفته می شود.